Gdzie jedziemy w tym roku?

Jeszcze więcej tenisa, jeszcze więcej rolek , jeszcze więcej rowerów, jeszcze więcej morza!!!!!!

W tym roku zdecydowaliśmy się na zmianę ośrodka. Dlaczego?Od zawsze marzyło Nam się pojechanie nad morze. Szukaliśmy tylko odpowiedniego, który spełniałby Nasze wymagania. Ośrodek Sportpark wydaje się idealny. o morzu już wspomnieliśmy. 7 min spacerkiem i jesteśmy na plaży;) Do dyspozycji mamy trzy korty tenisowe otwarte ze sztuczną trawą jako nawierzchnią, dwie hale tenisowe(w razie niepogody mamy gdzie przeprowadzić zajęcia) kryte korty do badmintona.Do dyspozycji są dwie ścianki tenisowe oraz boisko do piłki nożnej.

Co najważniejsze wychodzimy za ogrodzenie ośrodka i jesteśmy na terenie parku o pow. 60ha z niesamowitym placem zabaw dla małych dzieci i….ścieżkę rowerowo-rolkową wzdłuż wybrzeża o długości 30 km.

Charakter Naszego obozu się nie zmienia. Zależy Nam, by dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Na sportowo-zabawowo to Nasze motto. Możliwości ośrodka są niesamowite, a szereg atrakcji, które możemy zaproponować spowodowują, że Nasze obozy bedą jeszcze bardziej atrakcyjniejsze.Gdańsk, bo tam jedziemy to idealne miejsce dla obozów ŚliwińskSports. Cena taka sama jak w tamtym roku !!!!!!!!

Cena 1999 zł/os I rata do 15.03.2021-899 zł II rata do 1.06.2021-1100 zł

Jakie atrakcje?

,

kąpielisko z piaszczystą plażą

boiska sportowe do siatkówki,

pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej,

korty tenisowe,

posiadamy własne rowery – wycieczki(w tym roku szykujemy wycieczki nawet do 30km!!!planujemy wycieczkę na Hel)

-roki, rolki, rolki…w tym roku dużo rolek

nordic walking,

fresbee,

aerobic/fitness,

amerykański futbol flagowy,

zajęcia ogólnorozwojowe,

pokój multimedialny – konsole xbox kinect , playstation,

rzutki – turnieje pokojowe,

czerwona, biała i zielona noc,

nowe zestawy lego do ułożenia,

puchary, medale, nagrody, niespodzianki…

mnóstwo turniejów sportowych, multimedialnych, podczas których uczestnicy będą mogli zagrać w wirtualny turniej tenisowy, ścigać się sportowymi samochodami albo poczuć się jak prawdziwa gwiazda disco polo (motyw przewodni- zorganizujemy wiejską dyskotekę disco polo , gdzie będzie się trzeba przebra

!) grając w singstar lub uczestnicząc w wieczorkach tanecznych.

W ubiegłym roku sprawdziły się zajęcia taneczne prowadzone przez naszych podopiecznych i w tym roku pragniemy je kontynuowa

. Na koniec obozu podzielimy się na grupy i zagramy turniej w baseball, w futbol Amerykański oraz fresbee – dyscypliny, których będziemy się uczyć podczas każdego z turnusów (zapewniamy profesjonalny sprzęt do uprawiania tych dyscyplin – kije, rękawice, piłki, talerze do rzucania, piłki do futbolu).

Dzień totalnej rekreacji

W tym roku zabierzemy Naszą „sportową ekipę” na starówkę do Gdańska, gdzie podczas Naszego obozu odbywał się będzie Jarmark Dominikański. Planujemy także rejs statkiem na Hale i odwiedziny tamtejszego fokarium. Po dniu pełnym wrażeń… nocowanie „pod gołym niebem”, a może na plaży obserwowanie wschodu i zachodu słońca..

Sprawozdanie

Każdego dnia na naszej stronie internetowej w katalogu „sprawozdanie z obozu” oraz na profilu facebookowym Śliwińscy Tenis-Pływanie będziemy umieszczać informację, zdjęcia i filmiki na temat ciekawych sytuacji, które wydarzyły się na obozie. Dzięki temu będą mogli Państwo codziennie sprawdzać jak miło, a zarazem intensywnie Wasze pociechy spędzają dzień podczas obozu.

Co w ofercie?

Zdrowo i sportowo – oferta dla dzieci lubiących spędzać wakacje aktywnie, poczuć dawkę adrenaliny i odkryć dotąd nieznane pokłady energii.

Tenis

Jednym ze sposobów zapoznania i zachęcenia dzieci do tenisa ziemnego jest stopniowe wprowadzanie ich w systematyczną aktywność ruchową. Najbardziej efektywną i efektowną formą jest minitenis. Są to zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w formie gier i zabaw. Kształtują one podstawowe cechy motoryczności takie jak: siła, szybkość, skoczność i wytrzymałość. Mini tenis ma również na celu poprawę koordynacji ruchowo-wzrokowej bardzo istotnej w prawidłowym rozwoju dzieci.

Dla każdego obozowicza przewidziane są 1,5-2 godziny tenisa ziemnego dziennie. Treningi będą prowadzone w niewielkich grupach w zależności od wieku i stopnia zaawansowania .

Obóz zaczynamy testami sprawnościowymi (test gwiazdy, bieg na 20m, bieg na czas, mięśnie brzucha, skoczność i gibkość), które mają za cel przyporządkowanie danej osoby do grupy o podobnym poziomie sprawnościowym. W czasie obozu uczestnicy będą podzieleni na zespoły i wezmą udział w turnieju o tajemniczej nazwie „twierdza”.

Obóz kończymy turniejem tenisowym, w którym zwycięzcy otrzymują medale oraz nagrody rzeczowe.

Pierwszy raz

Uczestnicy obozu, którzy jadą pierwszy raz mają zmniejszone bloki zajęciowe o połowę. Preferowany wiek dzieci to 6-9 lat.

Obozy „pierwszy raz” przeznaczone są dla dzieci, które jeszcze nie były bez rodziców. Uczymy samodzielności, kultury osobistej. Tak zapełniamy czas aby dzieci o tym nie myślały, miały komfort psychiczny. Jeżeli istnieje jakiś problem to od razu staramy się wspólnie z uczestnikami rozwiąza

. Oczywiście wszystko dzieje się zabawowo na sportowo, więc na pewno nie będzie czasu na tęsknoty. NOWOŚĆ!! Dla rodziców , którym ciężko rozstać się ze swoimi pociechami proponujemy wyjazd na rodzinną familiadę(rodzice lub opiekunowie są pełnoprawnymi uczestnikami obozu).

Jaki jest cel obozów?

Aktywność poprzez zabawę i sport, umiejętność zachowań fair play.

Odporność na stres, zajęcia z różnych dyscyplin sportowych.

Jak będzie?

Aktywnie i zdrowo!

Pamiątkowa koszulka oraz gifty dla wszystkich uczestników. Na zakończenie każdego z turnusów uroczyste podsumowanie zmagań sportowych: wybór sportsmenki i sportsmena wyjazdu, wyróżnienia indywidualne (medale dyplomy itd.).

Cennik

I i II turnus:

Przy rozliczeniu dwuratalnym:

I rata 899 zł do 15.03.2021r.

II rata 1100 zł do 01.06.20121r.

Pierwszeństwo zapisów na Nasze obozy mają klienci, którzy uczęszczają na Nasze zajęcia(basen, tenis, zajęcia ogólnorozwojowe, rolki , piłka nożna)

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie, wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek, opiekę kadry pedagogicznej, zajęcia tenisowe 1,5 – 2 godziny dziennie w grupach max sześcioosobowych, realizację bogatego programu sportowo-rekreacyjnego, korzystanie z wszelkich dostępnych atrakcji ośrodka: boiska do piłki nożnej, piłki plażowej, kortów tenisowych, rowerów, opiekę medyczną oraz wodę dla każdego uczestnika na czas obozu. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakiety tenisowe dla uczestników) oraz rekreacyjny, ubezpieczenie NW.

Obiekt zgłoszony i monitorowany przez kuratorium oświaty.

     
PROCEDURY PODCZAS TRWANIA KORONAWIRUS