Obóz wakacyjny dla dzieci

Gdzie jedziemy w tym roku?

Ośrodek sportowy położony jest z dala od miejskiego zgiełku i gwaru, w malowniczej miejscowości Miętne (k. Garwolina) przy drodze krajowej nr 17 (Warszawa-Lublin), 55 km od Warszawy.

Bardzo dobry dojazd, interesujące warunki naturalne, sąsiedztwo kompleksu parkowego z zabytkowym odrestaurowanym Dworkiem, piękne tereny zielone, nowoczesny i kompletny obiekt sportowy, hotel, restauracja i stołówka, sale konferencyjne powodują, że Powiatowy Ośrodek Sportu to idealne miejsce do organizacji: obozów sportowych, kolonii, zimowisk, konferencji, zjazdów, szkoleń, imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Zapewniamy bardzo dobry standard , miłą obsługę i wygodne hotelowe pokoje. Znakomita i bardzo smaczna staropolska kuchnia zaspokoi apetyt każdego smakosza a także dostosuje menu do indywidualnych potrzeb naszych gości.W salach konferencyjnych, które wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, TV, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, znajdziecie Państwo odpowiednie warunki do zorganizowania konferencji i szkoleń.

W tym roku zdecydowaliśmy się na zmianę ośrodka. Dlaczego?

Ośrodek w Miętnem spełnia Nasze oczekiwania pod każdym względem. Do dyspozycji mamy 4 korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne i oczywiście basen. W tamtym roku zajęcia na basenie  cieszyły się dużą popularnością dlatego też priorytetem było znalezienie ośrodka blisko Warszawy , który posiada taki rodzaj atrakcji. Będziemy kontynuować   program treningowy z nauki i doskonalenia pływania. Oczywiście uczestnicy będą ćwiczyli pod okiem Naszego mistrza Pana Marka vel Dziadek Śliwka.. W hotelu będziemy mieli do dyspozycji salkę multimedialną, gdzie będziemy organizować turnieje planszówkowe oraz karciane (HIT poprzedniego obozu)

Charakter Naszego obozu się nie zmienia. Zależy Nam, by dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Na sportowo-zabawowo to Nasze motto. Możliwości ośrodka pozwalają Nam na wprowadzenie  nowych  atrakcji, które spowodowują, że dzieci na pewno nie będą się nudzić

Cena 2499  zł/os – cena dla uczestników obozów i zajęć organizowanych przez  ŚliwińskiSports

Cena 2599 zł/os – cena dla klientów zewnętrznych

I rata do 10.03.2022 800 zł

II rata do 1.05.2022 800 zł

II rata do 10.06.2022 899 zł lub 999 zł

Jakie atrakcje?

– basen,

– boisko wielofunkcyjne,

– korty tenisowe,

– posiadamy własne rowery –

– roki, rolki, rolki… NS by ŚliwińskiSports

– nordic walking,

– fresbee, flagi , palant

– aerobic/fitness,

– amerykański futbol flagowy,

– zajęcia ogólnorozwojowe,

– pokój multimedialny – konsole xbox kinect , playstation,

– rzutki – turnieje pokojowe,

– nowe zestawy lego do ułożenia,

– puchary, medale, nagrody, niespodzianki…

– wiele turniejów sportowych, multimedialnych, podczas których uczestnicy będą mogli zagrać w wirtualny turniej tenisowy, ścigać się sportowymi samochodami albo poczuć się jak prawdziwa gwiazda disco.  Zorganizujemy wiejską dyskotekę oraz ulubiona pidżama party. Będziemy  grali  w singstar lub uczestniczyć w wieczorkach tanecznych.

Jak co roku zagramy w Nasze turnieje trójmagiczne (flagi, palant i …)

Sprawozdanie

Każdego dnia na naszej stronie internetowej w katalogu „sprawozdanie z obozu” oraz na profilu facebookowym ŚliwińskiSports będziemy umieszczać informację, zdjęcia i filmiki na temat ciekawych sytuacji, które wydarzyły się w danym dniu obozu. Dzięki temu rodzice będą mogli codziennie sprawdzać jak miło, a zarazem intensywnie Ich pociechy spędzają dzień podczas obozu.

Tenis

Jednym ze sposobów zapoznania i zachęcenia dzieci do tenisa ziemnego jest stopniowe wprowadzanie ich w systematyczną aktywność ruchową. Najbardziej efektywną i efektowną formą jest program TENIS10. Są to zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w formie gier i zabaw. Kształtują one podstawowe cechy motoryczności takie jak: siła, szybkość, skoczność i wytrzymałość. Celem programu TENIS10 jest  w szczególności  poprawa koordynacji ruchowo-wzrokowej, zachęcenie jak największej liczby dzieci do uprawiania tej pięknej dyscypliny.

Dla każdego obozowicza przewidziane są 1,5-2 godziny tenisa ziemnego dziennie. Treningi będą prowadzone w niewielkich grupach w zależności od wieku i stopnia zaawansowania.

Obóz zaczynamy testami sprawnościowymi (test gwiazdy, bieg na 20m, bieg na czas, mięśnie brzucha, skoczność i gibkość), których celem jest  przyporządkowanie danej osoby do grupy o podobnym poziomie sprawnościowym.

Obóz kończymy turniejem tenisowym, w którym zwycięzcy otrzymują medale oraz nagrody rzeczowe.

Pierwszy raz

Uczestnicy obozu, którzy jadą pierwszy raz mają zajęcia dostostosowane do swoich umiejętności i możliwości.

Obozy „pierwszy raz” przeznaczone są dla dzieci, które jeszcze nie były na samodzielnym wypoczynku. Uczymy samodzielności, kultury osobistej, codziennej rutyny.

Jaki jest cel obozów?

Aktywność poprzez zabawę i sport, umiejętność zachowań fair play.

Odporność na stres, zajęcia z różnych dyscyplin sportowych.

Zaletą Naszych obozów jest to, iż każdy zna każdego, starsi pomagają młodszym , spędzają z nimi czas,  uczą ich prawidłowych zachowań, wspólnie spędzają czas, uczestnicząc razem w zajęciach sportowych.

Jak będzie?

Aktywnie i zdrowo!

Pamiątkowa koszulka oraz gifty dla wszystkich uczestników. Na zakończenie każdego z turnusów uroczyste podsumowanie zmagań sportowych: wybór sportsmenki i sportsmena wyjazdu, wyróżnienia indywidualne (medale dyplomy itd.).

Pierwszeństwo zapisów na Nasze obozy mają klienci, którzy uczęszczają na Nasze zajęcia( tenis, zajęcia ogólnorozwojowe, rolki )

 Cena obejmuje:

Zakwaterowanie, wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek, opiekę kadry pedagogicznej, zajęcia tenisowe 1,5 – 2 godziny dziennie w grupach max sześcioosobowych, realizację bogatego programu sportowo-rekreacyjnego, korzystanie z wszelkich dostępnych atrakcji ośrodka: boiska do piłki nożnej, piłki plażowej, kortów tenisowych, rowerów, basenu, niespodziankę dla każdego uczestnika. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakiety tenisowe dla uczestników) oraz rekreacyjny, ubezpieczenie NW.

Obiekt zgłoszony i monitorowany przez kuratorium oświaty.

     
PROCEDURY PODCZAS TRWANIA KORONAWIRUS