Na początku chciałbym serdecznie podziękować za to, że skorzystaliście Państwo z Naszej oferty.
Wydaję Nam się, że zrealizowaliśmy program obozu w 95%(zawsze można było więcej…)

Ogólnie ny jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia Naszych podopiecznych do zajęć, współpracy między sobą(mal-duźi,starzy-młodzi, dziewczynki-chłopcy), a oto najbardziej nam chodzi.Z zachowaniem nie zawszę było…ale to są dzieci, wakacje i w pełni to rozumiemy..hihihhi

Prośba moja byście Państwo, jeżeli istnieje taka możliwość wydali opinie na Naszym profilu facebook(będziemy wdzięczni), link do profilu podajemy poniżej

https://web.facebook.com/SliwinskiSports/

Już mamy pomysły na następny rok, ale gdyby ktoś z Państwa miał jakieś uwagi, lub pomysły proszę się z Nami tym podzielić. Poprawi to Naszą organizację oraz urozmaici wyjazd WARZKA 2018 .

CO DO NASZYCH ZAJĘĆ PROWADZONYCH W ROKU SZKOLNYM

Planujemy NOWOŚCI I z każdym dniem będziemy o tym informować na stronie oraz na profilu facebook

PIERWSZA NOWOŚĆ-planujemy w roku szkolnym 2017/2018 utworzyć sekcje jazdy na rolkach, TRENER KRZYSIEK JUŻ PRZYGOTOWUJE PROGRAM, a my jesteśmy w trakcie „dopinania szczegółów, liczymy że wszystko się uda, bo okazuje się że mamy wśród uczestników oraz znajomych wielu miłośników „czterech kółek”

DRUGA NOWOŚĆ- już możemy się pochwalić, jesteśmy w trakcie realizacji NASZEGO NAJWIĘKSZEGO MARZENIA. Dostaliśmy pozwolenie na budowę Naszego Obiektu Sportowego, o którym juz niebawem…Oczywiście czujcie się Państwo zaproszeni na wielkie otwarcie PLAN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ PAŹDZIERNIK 2017. Czy nie wspaniała wiadomość ??

CO DO ZDJĘĆ, DO KOŃCA SIERPNIA DOSTANIECIE PAŃSTWO LINKI GDZIE BĘDZIE MOŻNA POBRAĆ WSZYSTKIE ZDJĘCIA+NIESPODZIANKĘ, PROFESJONALNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ.

Co do zagubionych rzeczy? od 17.08 zapraszam na Faraona 4(proszę wcześniej zadzwonić w celu umówienia się). Jeżeli ktoś znalazł kurtkę Nike czarną lub portfel NIKE też prosimy o info (gdy znaleźliście Państwo „nie swoje „ rzeczy, prośba o info)

Dziękujemy i liczymy na Państwa 100% frekwencję na zajęciach we wrześniu, oraz na obozie WARZKA 2018

Pozdrawiamy Ekipa ŚliwińskiSports
20664695_1574061769281435_7582721920340074058_n

dyplom-warzka-2017-kopia

     
PROCEDURY PODCZAS TRWANIA KORONAWIRUS