Gdzie jedziemy w tym roku?

Ośrodek sportu i rekreacji Wawrzkowizna jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc w centralnej Polsce. Oddalony o 60 km od Łodzi i 8 km od Bełchatowa. Położony w otoczeniu sosnowych lasów, nad rzeką Widawką i zarybionym akwenem. Okolica pozwala oderwać się od codziennej „goniącej” rzeczywistości i „naładować akumulatory” na jutro…

Jakie atrakcje?

– jedyne zajęcia dodatkowo płatne-jazda konna, wszystkie poziomy zaawansowania, 10 dni ciężkiej pracy z super trenerką pasjonatką koni,

– kąpielisko z piaszczystą plażą i zjeżdżalnią wodną,

– boiska sportowe do siatkówki,

– pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej,

– korty tenisowe,

– siłownia,

– posiadamy własne rowery – wycieczki,

– gokarty,

– nordic walking,

– fresbee,

– aerobic/fitness,

– amerykański futbol flagowy,

– zajęcia ogólnorozwojowe,

– park linowy,

– tor saneczkowy,

– pokój multimedialny – konsole xbox kinect , playstation,

– rzutki – turnieje pokojowe,

– czerwona, biała i zielona noc,

– nowe zestawy lego do ułożenia,

– zajęcia na krytym baseni,

puchary, medale, nagrody, niespodzianki…

– mnóstwo turniejów sportowych, multimedialnych, podczas których uczestnicy będą mogli zagrać w wirtualny turniej tenisowy, ścigać się sportowymi samochodami albo poczuć się jak prawdziwa gwiazda disco polo (motyw przewodni- zorganizujemy wiejską dyskotekę disco polo , gdzie będzie się trzeba przebrać!) grając w singstar lub uczestnicząc w wieczorkach tanecznych.

W ubiegłym roku sprawdziły się zajęcia taneczne prowadzone przez naszych podopiecznych i w tym roku pragniemy je kontynuować. Na koniec obozu podzielimy się na grupy i zagramy turniej w baseball, w futbol Amerykański oraz fresbee – dyscypliny, których będziemy się uczyć podczas każdego z turnusów (zapewniamy profesjonalny sprzęt do uprawiania tych dyscyplin – kije, rękawice, piłki, talerze do rzucania, piłki do futbolu).

Dzień podwyższonej adrenaliny

Podczas tego dnia wybierzemy się na wycieczkę (chętni udadzą się rowerem-prawie 20 km!!!!) Gdzie będziemy się wspinać na szczyt góry Kamieńsk oraz skorzystamy z „odjazdowego” toru saneczkowego. Trasa ma 680 metrów.

Obozowicze skorzystają także z parku linowego, który obejmuje 13 etapów. Czas przejścia trasy to około 45 minut. Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwa wyszkolona obsługa.

Po dniu pełnym wrażeń… nocowanie „pod gołym niebem”.

Sprawozdanie

Każdego dnia na naszej stronie internetowej w katalogu „sprawozdanie z obozu” oraz na profilu facebookowym Śliwińscy Tenis-Pływanie będziemy umieszczać informację, zdjęcia i filmiki na temat ciekawych sytuacji, które wydarzyły się na obozie. Dzięki temu będą mogli Państwo codziennie sprawdzać jak miło, a zarazem intensywnie Wasze pociechy spędzają dzień podczas obozu.

Co w ofercie?

Zdrowo i sportowo – oferta dla dzieci lubiących spędzać wakacje aktywnie, poczuć dawkę adrenaliny i odkryć dotąd nieznane pokłady energii.

Tenis

Jednym ze sposobów zapoznania i zachęcenia dzieci do tenisa ziemnego jest stopniowe wprowadzanie ich w systematyczną aktywność ruchową. Najbardziej efektywną i efektowną formą jest minitenis. Są to zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w formie gier i zabaw. Kształtują one podstawowe cechy motoryczności takie jak: siła, szybkość, skoczność i wytrzymałość. Mini tenis ma również na celu poprawę koordynacji ruchowo-wzrokowej bardzo istotnej w prawidłowym rozwoju dzieci.

Dla każdego obozowicza przewidziane są 1,5-2 godziny tenisa ziemnego dziennie. Treningi będą prowadzone w niewielkich grupach w zależności od wieku i stopnia zaawansowania .

Obóz zaczynamy testami sprawnościowymi (test gwiazdy, bieg na 20m, bieg na czas, mięśnie brzucha, skoczność i gibkość), które mają za cel przyporządkowanie danej osoby do grupy o podobnym poziomie sprawnościowym. W czasie obozu uczestnicy będą podzieleni na zespoły i wezmą udział w turnieju o tajemniczej nazwie „twierdza”.

Obóz kończymy turniejem tenisowym, w którym zwycięzcy otrzymują medale oraz nagrody rzeczowe.

Pierwszy raz

Uczestnicy obozu, którzy jadą pierwszy raz mają zmniejszone bloki zajęciowe o połowę. Preferowany wiek dzieci to 6-9 lat.

Obozy „pierwszy raz” przeznaczone są dla dzieci, które jeszcze nie były bez rodziców. Uczymy samodzielności, kultury osobistej. Tak zapełniamy czas aby dzieci o tym nie myślały, miały komfort psychiczny. Jeżeli istnieje jakiś problem to od razu staramy się wspólnie z uczestnikami rozwiązać. Oczywiście wszystko dzieje się zabawowo na sportowo, więc na pewno nie będzie czasu na tęsknoty. NOWOŚĆ!! Dla rodziców , którym cięzko rozstać się ze swoimi pociechami proponujemy wyjazd na rodzinną familiadę(rodzice lub opiekunowie są pełnoprawnymi uczestnikamu obozu).

Jaki jest cel obozów?

Aktywność poprzez zabawę i sport, umiejętność zachowań fair play.

Odporność na stres, zajęcia z różnych dyscyplin sportowych.

Jak będzie?

Aktywnie i zdrowo!

Pamiątkowa koszulka oraz gifty dla wszystkich uczestników. Na zakończenie każdego z turnusów uroczyste podsumowanie zmagań sportowych: wybór sportsmenki i sportsmena wyjazdu, wyróżnienia indywidualne (medale dyplomy itd.).

Cennik

I i II turnus:

Przy rozliczeniu dwuratalnym:
I rata 899 zł do 31.03.2019r.
II rata 1100 zł do 15.06.2019r.
Przy wpłacie całości:
klienci ŚliwińskiSports 1869 zł do 31.03.2019r.
klienci indywidualni 1899 zł do 31.03.2019r.

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie, wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek, opiekę kadry pedagogicznej, zajęcia tenisowe 1,5 – 2 godziny dziennie w grupach max sześcioosobowych, realizację bogatego programu sportowo-rekreacyjnego, korzystanie z wszelkich dostępnych atrakcji ośrodka: boiska do piłki nożnej, piłki plażowej, kortów tenisowych, rowerów, opiekę medyczną oraz wodę dla każdego uczestnika na czas obozu. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakiety tenisowe dla uczestników) oraz rekreacyjny, ubezpieczenie NW.
Obiekt zgłoszony i monitorowany przez kuratorium oświaty.

68737740_1329292113907052_4121191145382346752_n   68979784_2354946371420676_8679599597741408256_n