Kierownik obozu

img_1987

Michał Śliwiński

Od 2007 prowadzi Szkółkę Tenisową wraz ze swoim Tatą Markiem Śliwińskim. Z biegiem czasu Panowie „rozwinęli skrzydła” i oprócz nauki oraz doskonalenia tenisa, prowadzą także zajęcia na pływalni, ucząc pływania oraz na sali gimnastycznej, gdzie odbywają się zajęcia z piłki nożnej oraz ogólnorozwojówki. Uwielbia pracować z dziećmi, szczególności z tymi „trudnymi” (może dlatego że sam był trudnym dzieckiem). Lubi gdy wszystko idzie „po odpowiednim torze”, jego hobby to klocki LEGO STAR WARS oraz śpiew.

Wychowawcy i instruktorzy

1

Marek Śliwiński

Bez „Taty Marka” obozy ŚliwińskiSports nie byłyby tak odjazdowe. Człowiek orkiestra, znająca się na WSZYSTKIM, nie zastąpiony wychowawca , trener i przyjaciel. Każdy kto jeździ z Nami na obozy wie że Pan Marek zna odpowiedzi na każde pytanie – to taki „Polski Chuck Norris”. Pedagog i trener z 40-letnim doświadczeniem.

marcin-rybczynski

Marcin Rybczyński

Sport ma w genach. Tata (utytułowany koszykarz) od małego starał się ukierunkować Marcina, pokazać że sport to nie tylko rywalizacja, podnoszenie swoich umiejętności i sprawności ale przede wszystkim wychowanie młodych sportowców. Prowadząc zajęcia Marcin dużą uwagę poświęca odpowiedniemu zachowaniu, a przy tym ma niesamowitą wiedzę na tematy sportowe.

Elżbieta Jackowicz

„Pani Pigułka”, każde zadrapanie, każdy ból, wszystko ustaje i goi się za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki” Pani Eli. Przy okazji Nasza Obozowa Pomoc Medyczna zajmuję się Naszymi Najmłodszymi Obozowiczami i często wieczorami czyta do poduszki …

malgorzata-czyz%cc%87_v2

Małgorzata Czyż

Obok Pana Marka najbardziej doświadczona osoba w kadrze trenerskiej. Łatwość rozwiązywania konfliktów, sposób zachęcenia dzieci do pracy obozowej (zajęć sportowych, sprzątania w domkach itp.) świadczy o niesamowitej rutynie tej osoby. Każdy kto ma problem wie, że do Pani Małgosi może się zgłosić, która doradzi co w danej sytuacji należałoby zrobić. Młodsi trenerzy bardzo szanują „kierowniczkę” i bez mrugnięcia okiem wykonują polecenia Pani Dyrektor.

jacek-goc

Jacek Goć

W tenisa zaczął grać w trzeciej klasie podstawówki i pod okiem TRENERA ŚLIWKI z ucznia stał się nauczycielem. Jest człowiekiem od wszystkiego to co wymyśli TRENER ŚLIWKA musi być zrealizowane. Ma bardzo dobry kontakt ze starszymi obozowiczami, ciekawe dlaczego (daje im kupować słodycze).

mauraid-kavanagh_2

Mauraid Kavanagh

Nasz „nowy nabytek”, ale za to jaki! Język angielski ma w jednym palcu bo jest rodowitą Angielką. Ubóstwia dzieciaki, a One uwielbiają Mauraid. Na tegorocznym obozie sprawdzi speaking i listening naszych podopiecznych – zapowiada się niezła zabawa!

jarek-kisiel-_2

Jarek Kisiel

Trener Jarhead to osoba która musztruje Nasze dzieci. Z zamiłowania wojskowy-odlotowy bardzo często zabiera Naszych podopiecznych w las na różne gry terenowe, przygotowuje Dni Wojskowe, wymyśla niesamowite rozruchy no i co najważniejsze – jest mistrzem rolek i gdy tylko jest możliwość „zasuwa” z obozowiczami po całym ośrodku.

bartek-januszewski-_2

Bartek Januszewski

Trener od gier zespołowych, wysportowany, uśmiechnięty, swoją pozytywną energię często „obdarowuje ” obozowiczów, którzy akurat w danym momencie są „w dołku”. Trener Bartek na różnego rodzaju zabawach integracyjnych lub dyskotekach jest niezastąpiony.

damian-sobanski-_2

Damian Sobański

TRENER FIKOŁEK to osoba od zadań specjalnych – pomaga rozwijać sprawność fizyczną ale też zabiera uczestników w świat fantazji organizując turnieje multimedialne oraz planszówkowe. Mam nadzieje że lubicie rozgrzewki – TRENER FIKOŁEK spowoduje, że polubicie!

68737740_1329292113907052_4121191145382346752_n   68979784_2354946371420676_8679599597741408256_n